מסלולי ייעוץ

לפניכם פירוט מסלולי הליווי הממוקד אותם ניתן לקבל במסגרת שירותי הסטודיו:

 

ייעוץ שעתי

מסלול זה מיועד למעוניינים בחוות דעת מקצועית לגבי תוכניות קיימות או עבור תכנון נקודתי של חללים שונים בבית ומתאים גם לפגישה ממוקדת עם בעלי מקצוע (למשל, פגישה בחברת מטבחים). לפגישת הייעוץ רצוי להגיע עם תוכניות (אם יש), צילומים של החלל עליו נדון, וכל מידע נוסף שיכול לתרום לפגישה. במהלך הפגישה נסכם את הדברים בכתב כך שלאחריה תוכלו להתקדם באופן עצמאי ובקצב שלכם. פגישה זו הינה חד פעמית ויכולה להתקיים אצלי בסטודיו שבעפרה או במיקום הרלוונטי לכם.  

עלות הייעוץ בסטודיו: 400 ₪ לשעה
עלות הייעוץ מחוץ לסטודיו:
430 ₪ לשעה

ליווי לרכישות

רכשתם דירה בפרויקט וזקוקים לסיוע בבחירת ריצוף? משפצים ומתלבטים על איזה חיפוי מטבח ללכת? ומה עם ארונות האמבטיה? כמה בחירות!! החנויות מוצפות בשפע של אפשרויות ולעיתים זה יכול לבלבל. אל דאגה! ממש בשביל זה אני פה! במסגרת מסלול זה, אתלווה אליכם ליום רכישות ממוקד בחנויות הנבחרות ואכוון אתכם ביעילות לבחירות הנכונות והמדויקות לכם ולטעמכם האישי. 

עלות מסלול זה:  ₪2000

מיקוד עיצובי

רוצים להלביש את הבית בצ'יק וצריכים יד מכוונת? המסלול הזה בשבילכם!
מסלול זה מתאים לכל מי שזקוק לעזרה בבחירת צבע, ריהוט, אביזרים, טקסטיל וחומרי גמר אשר משתלבים יחד לשפה עיצובית אחידה באופן מהיר וממוקד. במסלול זה נתמקד בחלל המרכזי בבית – סלון, פינת אוכל ומטבח או בחדרי השינה.
נתחיל בפגישת ייעוץ בביתכם, בה נתמקד בחללים אותם תרצו לעצב.
הפגישה תכלול את הגדרת הצרכים והרצונות שלכם, בחירת פלטת גוונים, הגדרת קונספט עיצובי וגיבוש רשימה מסודרת לקראת יום רכישות, בהתאם למסגרת התקציב שלכם. כמו כן, אקח מידות של החללים הרלוונטיים אשר את מידותיהם יש לדעת לצורך הרכישות.
לאחר הפגישה, תקבלו סיכום המרכז את כלל המשימות והרכישות אותן נבצע, ונקבע מועד ליום רכישות משותף בו אכוון ואמקד אתכם ביעילות ובהתאם לקונספט העיצובי הנבחר.
לסיום התהליך נקנח ביום הקמה שבו אגיע לביתכם ואסייע במיקום ודיוק של כל הפריטים שרכשתם (ריהוט, גופי תאורה, תמונות, טקסטיל ואבזור משלים).  ביום זה רצוי לקבוע גם עם בעל מקצוע "הנדימן" לצורך העבודות השונות.

בתום 3 ימים מרוכזים, תקבלו חלל מעוצב ומשגע!

עלות מסלול זה: ₪4800

לקוחות ממליצים